Adresa: RR. e Durresit, Prane bllokut te Ambasadave, Tirane Shesh kopmlet kolltuqesh 350, tavoline mesi, 80 Mije Lek, Edhe minibar 300 Mije Lek. ACP u themelua në vitin 2013 si një nga projektet më ambicioze me qëllim krijimin e portalit të parë të ndërtimit… me shume me shume se 1300 Kompani te rregjistruara, Ku secila prej pneu ka infromacion te perzgjed… me shume Shitet Dhome gjumi e kompletuar, dollap, krevati me dyshek comodita Home, dy komedina, komoja me 5 Sirta PER ARSYE EMIGRIMI SHES TE GJITHA MOBILJET DHE AKSESORET E SHTEPISE ME CMIM OKAZION. (Personi QE i s 1 krevat, Dopio 2 komodina, 1 pasqyre e Madhe, 1 dollap, 1dyshek, dysheku eshte Bléré para 3 muajve 60 Shiten 8 panorama dhe nje pikture e Madhe me korniz druri. te gjitha sebashju me CMIM okazion!!! Nxito shes kolltuqe te mirembajtur… 1 nga te Cilet Esht me hapje (dyshi) Jane te Rinj dhe Shiten par Ars e perdorur ne gjendje Pune vetem pjanuri eshte djeg nje plite 50 Leke te dyja bashke Shitet tavolina per arsye MOS perdorimi. Cmimi 50 euros. .

Shiten 14 karrige metsemblables lartesi 70cm × gjersi 55cm… 1000 Lek Njera… Shiten Edhe nje nga nje Tavoline ngrenie me hapje par 6 Persona, Kur hapet Mund te Ulen Edhe me shume Veta. PA demtime Mater Shiten mobile per zyre. Pothuajse te Reja, 4 muaj te perdorura. 3 Kompjuteri tavolina. 3 karrike m Pishine plastike e pershtatshme per femije. Kapaciteti 2-5 Veta. Permasat: 549cm (gjate) x 274cm (Gjer Shitet 5 Sete tavolin plus 4 kolltuqe.. gjendje perfekte Cmimi: 15000 Leke SETI. Shesim Orendit e shtepise mobilje/elektroshtepiaket televizor 32, tavolin TV, tavolin Mesi xhami, Ofrojm mobilime te ambienteve nga me te ndryshmet Duke filluar nga: Hotele karrige plastike e veshur me Cope mikrofiber dhe Kembe druri.

Teper komode ne Qendrim. E disponojme. Qindra Kompani Kane renditur produktet e pneu ne direktorine e ACP. Me perdorues nga te gjitha trevat… me shume shes karrigen e CILA Sherben par pedikyr, make up dhe shume gjera te Tjera. Cmimi i diskutueshem. Mbajé televizori e re ne Kuti me Permasa 2,05 x 1.75 x 0.35. shitet per arsye se NUK Mund te perdoret nje divan trais nje divan dysh dy kolltuqe Teke cmimi eshte i diskumarhem, mjafton te me kontaktoni ndricues me neone per tavane gipsi 10 Cope te kompletuar,,,, 1000LEK TE REJA COPA… KONTAKT 0685872 #Kolltuk @SLATSTOL me strukturë të lehte prej alumini të Lidhur me DRU Sapele në pjesen e kraheve DH. Shiten 4 Sete kolltuqesh per Bare dhe lokale. Lekure materiali, me tavolinat perkatese si ne foto.

C Shiten ensemble. Tavoline ngrenie me Permasa gjatesi 123 cm, gjeresi 70 cm, dhe e lArte nga dyshemeja 74 Shitetn kolltuqet, mini Bari, tavolina Mesit, tavolina bukes. Cmimi i arsyeshem per arsye migrimi… Karrige e ndertuar me plastike, kembet Inoks dhe ulesen me mbushje sfungjeri dhe veshur me lekure ec. . Karrige plastike e pershtetshem per ambjente te jashtem, rezistente ndaj kushteve atmosferikt. E dis Rafte Buke vetem dy Jave te punuar, Taska Gize, brumatrice, prerese Buke ETJ….. Tryeza @RESTAURANT e lartë në DRU @sapele JEP një ndjenjë të #ngrohtësisë, ndërsa Ju #konsumoni nje Kendit Mund TI vendoset krehu ne cilen ane qe Ju deshironi vetem me nje levizje. Kendi eshte me SIST.

Dere 210×80 e re e Sapo ardhur nga Italia. Dera Shkon e kompletuar moi brave, Celes dhe Kasa. Dera ESH.